تبلیغات
گالری عکس Photo Gallery - کــــارلــوس کــی روش : تا مـــــن هستم ، نه عـــقیلی ، نه رحــمتی !
گالری عکس Photo Gallery
جدیدترین عکسهای بازیگران ایرانی و خارجی و عکسهای دیدنی دیگر


کارلوس کـــــی روش امروز پس از تمرین تیم ملی با خبرنگاران گفت و گو او، با سوالی که درباره عقیلی، رحمتی و کریمی مواجه نشده بود، خودش این موضوع را مطرح کرد و گفت: می‌خواهم درباره این بازیکنان صحبت‌های لازم و کاملی را انجام دهم تا همه از این وضعیت آگاه شوند. در چند روز گذشته من پیغام‌ها و شایعات مختلفی را از کانال های خصوصی و عمومی می شنیدیم که از جانب این دو انجام شده بود، ‌اما من به عنوان سرمربی تیم ملی وظیفه دارم ذهنیت بازی را داشته باشم تا بهترین تصمیمات لازم را برای حفظ منافع تیم ملی بگیرم. به این خاطر است که ما نمی‌توانیم بر اساس شایعات و پیغام‌های خصوصی تصمیم بگیریم. بنابراین بر اساس دو فاکتور تصمیم لازم را گرفتیم.

کارلوس کی روش

به گزارش ایسنا ، کی‌روش گفت: اول این که اگر این‌ها عقیده راسخ و صادقانه دارند که به تیم ملی برگردند می‌بایست درخواست رسمی و کتبی از فدراسیون داشته باشند. اما فاکتور دوم این است که ا گر خواسته آنها برای بازگشت به تیم ملی از روی صداقت کامل است باید در نامه عذرخواهی شان از چهار گروه عذرخواهی کنند، یک فدراسیون فوتبال، دو هم تیمی هایشان، سه کادر فنی و چهار به ویژه از هواداران و طرفداران تیم ملی.
کی‌روش گفت: پس اینجا شفاف است که فدراسیون و کی‌روش این فرصت را به آنها داده که بتوانند این افتخار و فرصت را داشته باشند که از گروه‌هایی که گفته‌ام عذرخواهی کرده و در خدمت تیم ملی باشند بدونی هیچ قید و شرطی.

سرمربی تیم ملی گفت: اما ما تا ساعت 17 دیروز صبر کردیم و متاسفانه هر دو بازیکن این فرصت افتخارآمیز را قبول نکردند و حاضر نشدند پای بیانیه های تنظیم شده را امضا کنند. بنابراین از این به بعد در های تیم ملی بر روی هادی عقیلی و رحمتی بسته خواهد بود و مطمئنا تا زمانی که کی‌روش سرمربی تیم ملی است، آنها هیچ وقت به تیم ملی بر نمی‌گردند.دسته بندی : پیکس نیوز،  جنجال نیوز،  عکسهای سرمربی ها، 
تگ ها : عقیلی و رحمتی، کی روش و عقیلی و رحمتی، اظهار نظر کی روش درباره عقیلی و رحمتی، آخرین وضعیت عقیلی و رحمتی، آخرین وضعیت تیم ملی عقیلی و رحمتی، اخراج عقیلی و رحمتی از تیم ملی، کی روش درباره عقیلی و رحمتی،
ارسال شده توسط آدمین


عکس ها و مطالب دیدنی دیگر را از دست ندهید !
آرشیو مطالب
× گلچین اینترنت ×
امکانات جانبی
// setTimeout(function () { // GetMihanBlogShowAds(); // }, 1000);