تبلیغات
گالری عکس Photo Gallery - سـریال از بوسه تا عشق - داستان کــــامل سریال از بوسه تا عشق
گالری عکس Photo Gallery
جدیدترین عکسهای بازیگران ایرانی و خارجی و عکسهای دیدنی دیگرنام سریال : از بوسه تا عشق
نام اصلی سریال : قلب روی لبها
ژانر سریال : عاشقانه - حماسی
سال ساخت : اواخر 2007 ( نوامبر ) تا سال 2001
کشور سازنده : ترکیه ( همچنین برخی لوکیشن ها در بلغارستان و کرواسی )
کانال پخش کننده : Show Tv
تعداد فصلهای سریال از بوسه تا عشق : دو فصل
مدت زمان هر قسمت : 90 دقیقه ( 120 دقیقه با احتساب تبلیغات )


کنعان در از بوسه تا عشق


سریال از بوسه تا عشق بر اساس رمان معروفی با همین نام  نوشته رشاد نوری گونتکین ( که در استانبول به دنیا آمد و در 67 سالگی در لندن درگذشت ) ساخته شده است .
رشاد نوری یکی از نویسندگان معروف حماسی در ترکیه است و کتاب های زیادی در ترکیه نوشته  ، این داستان چهار شخصیت اصلی دارد : حسین کنان ، لامیا ، جمیل و جاویدان .


سریال از بوسه تا عشق

کنان موسیقی دان موفقی است که کودکی تلخ و همراه با فقری داشته است پدر او در زندان خودکشی کرده و دایی اش او را بزرگ کرده است. او در ابتدا عاشق دختری به نام لیلا می شود ولی او را ول می کند تا به سفر دور دنیا برود تا ویالونیست معروفی بشود و در این فاصله جمیل پسر دایی اش با لیلا ازدواج می کند. لیلا جمیل رو دوست نداره و سمیل منتظر روزی است که لیلا کنان رو فراموش کنه و عاشقش بشه.

نقش اصلی سریال دختری به نام لامیا است که عاشق کنان و هنرش می شود و همیشه از او حمایت می کند والدین او هم مرده اند و او با فامیلش که با او مثل یک خدمتکار رفتار می کنند زندگی می کند. کنان با اینکه عاشق لامیا است اما نمی خواهد سطح اجتماعی پایین او به شهرتش ضربه بزند و همیشه لامیدا را از خود دور می کند و به نوعی از انتخاب کردن وی هراس دارد . سر انجام کنان با جاویدان ازدواج می کند. او دختر یک خانواده ثروتمند و تاجر است اما در روز عروسی همش چهره لامیدا را به جای عروس می بیند.

لیلا که با جمیل ازدواج کرده بود می میرد و جمیل عاشق لامیا می شود . لامیا پنهانی از حسین کنان صاحب یک دختر می شود در نهایت جمیل با لامیدا ازدواج می کند و حسین کنان از شدت عشق خودکشی میکند و به دیار باقــــــی میشتابد .
دسته بندی : داستان سریالــــها،  سریال از بوسه تا عشق، 
تگ ها : سـریال از بوسه تا عشق، داستان سـریال از بوسه تا عشق، قسمت آخر سـریال از بوسه تا عشق، داستان قسمت آخر سـریال از بوسه تا عشق، کلیپ قسمت آخر سـریال از بوسه تا عشق، داستان کامل سـریال از بوسه تا عشق، داستان سریال ترکی از بوسه تا عشق،
ارسال شده توسط آدمین


عکس ها و مطالب دیدنی دیگر را از دست ندهید !
آرشیو مطالب
× گلچین اینترنت ×
امکانات جانبی
// setTimeout(function () { // GetMihanBlogShowAds(); // }, 1000);