تبلیغات
گالری عکس Photo Gallery - دانلود ویدئو بازی استقلال الـشباب + حواشـی بازی شیش تایی ها
گالری عکس Photo Gallery
جدیدترین عکسهای بازیگران ایرانی و خارجی و عکسهای دیدنی دیگر


تقابل دو تیم شیش تایی شده استقلال و الشباب در شهر دبی ، به پیروزی 4 بر 2 تیم استقلال تهران انجامید ، تا به این ترتیب لااقل استقلال کمـــی نسبت به حریف شیش تایی خود ، احساس برتری بیشتری کند .

مزد آبی ها شکست در نیمه اول نبود .

گلی که لوئیز در دومین دقیقه از وقت های تلف شده به ثمر رساند از معدود حملات الشبابی ها بود که آنها روی دروزاه رحمتی انجام دادند.می توان گفت آبی ها غافلگیر شدند.در حالی که توپ و میدان دست آنها بود و حتی یکی دو موقعیت خوب گلزنی را هم از دست دادند اما این بازیکنان الشباب بودند که نیمه نخست گل زدند و با پیروزی به رختکن رفتند.


شیش تایی ها

شاگردان امیر قلعه نویی که می دانستند نباید مقابل الشباب بازی تدافعی انجام بدهند از زمانی که داور ژاپنی در سوت خودش دمید به سمت دروازه آنها حمله کردند.آبی ها که تنها نماینده ایران در رقابت های لیگ قهرمانان آسیا هستند پس از رسیدن به عنوان قهرمانی در لیگ برتر ایران با روحیه ای دو چندان به مصاف حریف خود رفتند.در هوای شرجی دوبی،که حتی نفس کشیدن هم سخت است شاگردان امیر قلعه نویی طوری بازی را کنترل کردند که الشباب دل به ضدحملات دوخته بود.ضد حملاتی که یکی از آنها در دقیقه 2+40 جواب داد و دروازه سید مهدی رحمتی روی ضربه شوت بازیکن برزیلی باز شد.فرصتی برای جبران نبود،حتی لوئیز و دوستانش شادی پس از گل خود را به بیرون زمین بردند،چون داور پایان نیمه نخست را اعلام کرده بود.

شروع نیمه دوم و هجوم آبی ها برای جبران گل. تنها 10 دقیقه از نیمه دوم گذشته بود که خسرو حیدری صاحب یک موقعیت ایده آل در پشت محوطه 18 قدمی شد،او شوت محکمی را روانه دروازه الشبابی کرد که با دفع ناقص دروازه بان این تیم مقابل ساموئل افتاد او گل تساوی استقلال را به ثمر رساند.بازگشت روحیه به اردوی آبی ها.
الشباب حریفی نبود که بتواند مقابل استقلال آماده،مقاومت کند.حتی حضور بازیکنان برزیلی این تیم هم نتوانست کمکی به آنها کند.هر چه زمان می گذشت شاگردان قلعه نویی بیشتر بر بازی مسلط می شدند تا اینکه در دقیقه 73 جواد نکونام کاری کرد تا ورزشگاه الشبابی ها غرق در سکوت شود.دیگر خبری از سر و صدای همیشگی آنها و بلندگوهای معروفشان که استادیوم را روی سرشان می گذاشتند نبود.گل جواد آب سردی بود در آن هوای گرم بر پیکره بازیکنان اماراتی.
همه چیز بر وفق مراد بود و شیرازه الشباب از هم پاشیده بود.آنها سعی می کردند تا روی دروازه استقلال فشار بیاورند،باید گفت که چند موقعیت نصفه و نیمه هم به دست آوردند که با درخشش سید مهدی رحمتی به نتیجه ای نرسید.در فشار بازیکنان الشباب،کاپیتان استقلال کار را برای نماینده امارات سخت کرد،مجیدی با گلی که در دقیقه 80 وارد دروزاه آنها کرد شرایط را طوری رقم زد که خیلی از تماشاگران ورزشگاه را ترک کردند.شکست در بازی خانگی کار الشبابی ها را در بازی برگشت سخت خواهد کرد.جایی که قطعا 100 هزار استقلالی به آزادی خواهند آمد تا این بار صعود آبی ها به مرحله نیمه نهایی را جشن بگیرند.
پس از گل فرهاد،الشبابی ها برای اینکه امیدی به بازی برگشت در تهران داشته باشند بازهم در فکر حمله بودند.آنها حلقه محاصره را تنگ تر و تنگ تر کردند تا اینکه در دقیقه 85 یکی از گلهای خورده را جبران کردند. دقایق به تندی در گذر بود و الشبابی ها که نمی خواستند در خانه بازنده باشند،خیلی باز بازی می کردند و بی محابا به سمت دروازه استقلال حمله می کردند.در یکی از همین حملات استقلالی ها تدارک یک ضد حمله را دیدند و روی حرکت زیبای مجیدی و حاتمی و شوت زیبای خسرو حیدری دیوار آروزهای الشباب را فرو ریختند.تحقیر با 4 گل در خانه،بازی برگشت در آزادی را تشریفاتی خواهد کرد.دیداری که بعید است استقلال در آن شکست بخورد.

امیر قلعه نویی می گوید هنوز نباید کار صعود استقلال را تمام شده دانست و نیمه مهم بازی دو تیم که در تهران است ، باقی مانده.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین ؛ امیر قلعه نویی بعد از پیروزی شیرین استقلال در بازی رفت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا گفت:« خدا را شکر که این بازی را بردیم. بازی سختی بود و خوشحالم که با گل‌های زیادی موفق به پیروزی شدیم.

از همه هواداران‌مان در این دیدار متشکرم. همچنین از مهمان‌نوازی تیم الشباب تشکر می‌کنم. ما می‌دانستیم آن‌ها تیم حرفه‌ای هستند و همان طور که دیدید از تک موقعیت‌شان در نیمه اول استفاده کردند و یک گل زدند و نیمه نخست را با پیروزی پشت سر گذاشتند.

اما در نیمه دوم ما سرعت دادیم و بازی را بردیم. بازی شجاعانه‌ای از خود به نمایش گذاشتیم. بعد از لطف خدا و اهل بیت شجاعت عامل اصلی پیروزی ما بود. الشباب در بازی‌های گذشته‌اش کم گل خورده بود اما ما امروز 4 گل به این تیم زدیم اما این دیدار فقط یک نیمه بود نیمه بعدی که مهم‌تر است در تهران برگزار می‌شود.»
او در پاسخ به این سوال که با توجه به حضور هواداران استقلالی زیاد در ورزشگاه دوبی به نظر می‌رسید استقلال در ورزشگاه خانگی بازی می‌کند گفت:« من ابتدا هم از تماشاگران‌مان تشکر کردم.

در ایران اصطلاحی وجود دارد که به آن‌ها گفته می‌شود یار دوازدهم. من مطمئنم اگر بازی در یک روز تعطیل بود همه استادیوم را ایرانی‌ها تشکیل می‌دادند اما یک گلگی هم از تیم الشباب دارم. کیفیت چمن ورزشگاه این تیم در مقایسه با سایر تیم‌های عربی کمی پایین بود.»
سرمربی استقلال در پاسخ به این سوال که با توجه به اینکه تیمش در زمان بدی گل خورد، آیا انتظار داشت تیمش در نیمه دوم به یک باره بازی را برگرداند ، گفت:« با شما موافقم. ما زمان بدی گل خوردیم و امکان داشت تمرکزمان به هم بخورد در رختکن هم به بازیکنان دو چیز را گفتم اول اینکه گل نخورند و دوم این که وقتی مطمئن شدند به گلزنی فکر کنند.»برای دانلود ویدئوی خلاصه بازی استقلال الشباب اینجا کلیک کنید
دسته بندی : پیکس نیوز،  فیلم و کلیپ و سریال،  بازیکنان استقلال، 
تگ ها : بازی استقلال و الشباب دبی، دانلود بازی استقلال و الشباب دبی، دانلود ویدئو بازی استقلال و الشباب دبی، دانلود گلهای بازی استقلال و الشباب دبی، دانلود بازی استقلال و الشباب امارات، دانلو دگلهای بازی بازی استقلال و الشباب امارات، دانلود بازی استقلال و الشباب امارات 2013،
ارسال شده توسط آدمین


عکس ها و مطالب دیدنی دیگر را از دست ندهید !
آرشیو مطالب
× گلچین اینترنت ×
امکانات جانبی
// setTimeout(function () { // GetMihanBlogShowAds(); // }, 1000);