تبلیغات
گالری عکس Photo Gallery - سلفی آدم خوار یا همان ابو صقار ، از انـــــتشار فیلمی دیگر خبر داد
گالری عکس Photo Gallery
جدیدترین عکسهای بازیگران ایرانی و خارجی و عکسهای دیدنی دیگر


در پی انتشار فیلم تروریستی که قلب و جگر یک سرباز ارتش سوریه را به دندان کشیده بود این تروریست در گفت‌وگو با مجله تایم از انتشار فیلم دیگری در آینده نزدیک خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری «سی ان ان»، «خالد حمد» ملقب به «ابو صقار» تروریستی که انتشار فیلم جگر و قلب خواری اش در سوریه انزجار جهانی به همراه داشت در گفت‌وگو با مجله تایم اعلام کرد که فیلم جدیدی از اقدامات او در راه است.

فیلم خوردن قلب سرباز سوری

این تروریست سوری که قلب و جگر یک سرباز ارتش سوریه را به دندان کشیده بود مدعی شد که در واکنش به فیلمی که در تلفن همراه سرباز سوری دیده دست به چنین جنایتی زده است.

حمد از انتشار فیلم دیگری در آینده نزدیک خبر داد و افزود: فیلم دیگری را برای سربازان بشار اسد ارسال خواهم کرد و در آن خواهید دید چگونه با استفاده از شمشیر یک فرد حامی حکومت سوریه را به قطعه‌های کوچک و بزرگ تقسیم خواهم کرد. وی به سربازان ارتش سوریه هشدار داده که بعد از دیدن این فیلم به منطقه‌ای که ابو صقار حضور دارد نزدیک نشوند.

انتشار این فیلم انتقاد‌ نهادهای حقوق بشری و واشنگتن را به همراه داشت؛ ائتلاف معارضان سوریه نیز اعلام کرده که عامل این جنایت را مجازات خواهد کرد.دسته بندی : پیکس نیوز،  جنجال نیوز،  فیلم و کلیپ و سریال، 
تگ ها : فیلم خوردن قلب سوریه، خوردن قلب سوریه، آخرین اخبار سوریه، اخبار سوریه، فیلم جدید ابو صقار، جدیدترین اخبار سوریه، فیلم خوردن قلب سرباز سوریه ای،
ارسال شده توسط آدمین


عکس ها و مطالب دیدنی دیگر را از دست ندهید !
آرشیو مطالب
× گلچین اینترنت ×
امکانات جانبی
// setTimeout(function () { // GetMihanBlogShowAds(); // }, 1000);