تبلیغات
گالری عکس Photo Gallery - حواشـــی بازی استقلال - دامــاش + دانلود گلـــهای بازی استقلال
گالری عکس Photo Gallery
جدیدترین عکسهای بازیگران ایرانی و خارجی و عکسهای دیدنی دیگر


تیم‌های استقلال و داماش در هفته سی و چهارم لیگ برتر عصر امروز به مصاف هم رفتند. در پایان این مسابقه و در حالی که قهرمانی آبی‌پوشان تهرانی در هفته گذشته مسجل شده بود، بازیکنان استقلال در حضور 100 هزار تماشاگر و با حضور علی کفاشیان و علی فتح‌الله زاده جام قهرمانی را بالای سر بردند.

بازی استقلال داماش

به گزارش فارس،بازیکنان با نظم خاصی آمدند و در جشن قهرمانی حضور پیدا کردند. آنها درحالی روی سکو می رفتند که از سوی هواداران استقلال به شدت تشویق می شدند.

نکته قابل توجه این بود که محمد عباسی وزیر ورزش که برای این مراسم دعوت شده بود در این مراسم حضور پیدا نکرد. در عوض احمد رسولی نژاد معاون حقوقی وزیر ورزش در اواسط اهدای مدال به بازیکنان روی سکو قرار گرفت.
مدال های قهرمانی را علی فتح الله زاده و علی کفاشیان به گردن بازیکنان می آویختند.

ساموئل برای حضور روی سکو با پرچم کشور خود وارد شد.

امیر حسین صادقی نیز با همراه پسر خود که عدد 4 را نشان می داد روی سکو قرار گرفت.

دکتر امین نوروزی هم از جمله افرادی بود که برای دریافت مدال به سکو رفت.

درحالی که اکثر بازیکنان و مربیان استقلال روی سکو قرار می گرفتند خبری از مجیدی نبود و به همین دلیل هواداران استقلال با فریاد می گفتند« فرهاد بیا بیا» او آخرین بازیکنی بود که روی سکو قرار گرفت. پژمان منتظری به مجیدی به هنگام قرار گرفتن روی سکو می گفت عدد 4 را نشان بده.

علی امیری معاون ورزشی باشگاه هم روی سکو قرار گرفت.

درحالی که همه منتظر قلعه نویی بودند او نیامد.
مراسم اهدای جام قهرمانی استقلال در حالی در حال برگزاری است، که بنرهای نصب شده در کنار و داخل زمین قرمز رنگ است و به همین دلیل تماشاگران علیه اسپانسر این برنامه شعار دادند.

به گزارش فارس،استقلالی‌ها همچنین علیه فدراسیون نیز به دلیل این برنامه‌ریزی شعار سر دادند.

*کاماچو بازیکن بولیویایی استقلال با پرچم کشورش در مراسم جشن قهرمانی شرکت کرده است. وی همچنین با در دست داشتن تلفن همراهش در حال تصویر برداری است.

* احمد رسولی‌نژاد، معاون وزیر ورزش در ورزشگاه حضور یافت.

* حنیف عمران زاده هنگام رفتن روی سکوی قهرمانی عدد 4 را نشان داد.

* سیاوش اکبرپور و میثم بائو و مهدی رحمتی با فرزندان خود در مراسم شرکت کردند. پسر رحمتی عدد 4 را نشان می داد.

استقلال که قهرمان لیگ برتر شده بود امروز مقابل داماش دو بر یک شکست خورد.
امیر قلعه‌نویی برای گرفتن جام و شرکت در جشن قهرمانی استقلال روی سکو نرفت و به همین دلیل علی فتح‌الله‌زاده به دنبال سرمربی تیمش رفت تا او را برای شرکت در جشن قهرمانی به زمین ببرد.

به نقل از فارس،حنیف عمران‌زاده نیز بعد از گرفتن جام قهرمانی فرار کرد و سایر بازیکنان استقلال به دنبال او دویدند.
سید مهدی رحمتی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: فشار زیادی روی تیم ما بود اما خدا را شکر که توانستیم مردم را خوشحال کنیم.

به گزارش ایسنا،وی در مورد وضعیت نامشخص این تیم در لیگ قهرمانان آسیا گفت: برای این فوتبال‌مان متاسفم که بعد از چندین و چند سال هیچ کس نمی‌داند که هست یا نه، از مربی گرفته تا مدیر. حتی 15 – 16 بازیکن آزاد داریم اما برای فصل بعد هنوز پیشنهادی به آن‌ها نشده است و این در حالی است که تیم‌های دیگر پیشنهاد می‌دهند. نه مربی می داند که در تیم می‌ماند و نه بازیکن. این مردم را نگاه کنید چقدر خوشحال به خانه می‌روند. اگر هدف خوشحال کردن مردم است باید به استقلال و پرسپولیس برسند.

وی ادامه داد: مربی تیم هم یک سال زیر فشار بی‌پولی و بازیکنان بوده است. امیدوارم یکی اینجا بیاید و به تیم سروسامان دهد. این تیم مگر مال وزارت ورزش نیست اما چرا وزیر ورزش اینجا نبود؟

رحمتی در پایان در پاسخ به سوال خبرنگاری مبنی بر این که اگر به تیم ملی دعوت شوی، می‌روی؟ گفت: اگر دعوت شوم به تیم ملی می‌روم.
هافبک تیم فوتبال استقلال تهران پس از قهرمانی در لیگ برتر در جمع خبرنگاران اظهار کرد: دیر قهرمان شدیم اما خدا را شکر که سرانجام به این عنوان رسیدیم و جشن بزرگی گرفتیم. امیدوارم این قهرمانی مبارک همه باشد.

به گزارش ایسنا،وی در پاسخ به سوالی درباره نگرانی هواداران برای آینده این تیم در لیگ قهرمانان آسیا گفت: همیشه در ایران این اتفاقات می‌افتد که مربی و مدیر ثبات نداشته‌اند. حتی معلوم نیست چه بازیکنانی در تیم می‌مانند. متاسفانه مرحله به مرحله لیگ قهرمانان، تیم تغییر می‌کند و تیم‌های غرب آسیا بیشتر از این موضوع ضربه می‌خورند تا شرق آسیایی‌ها.

وی به قرارداد دو ساله‌اش با استقلال اشاره کرد و گفت: من به عشق استقلال آمدم تا فوتبالم را اینجا تمام کنم. قراردادم دو ساله است اما برای ماندنم باید شرایطی که مد نظر است مهیا شود. فتح‌الله‌زاده شاهد است، وقتی به تیم آمدم گفتم که نه پاداش می‌خواهم و نه چیز دیگر. می‌دانستیم قهرمان لیگ می‌شویم اما من برای قهرمانی آسیا به استقلال آمدم چرا که قهرمانی در آسیا آرزوی من است. یکی از شرایط من برای ماندن این است که تیم برای قهرمانی بسته شود اما دوست ندارم راجع به موضوعات دیگر الان صحبت کنم چرا که دو بازی مهم در لیگ قهرمانان داریم و تیم باید به آن بازی فکر کند.

نکونام همچنین گفت: استقلال همیشه بزرگ و جاودانه است و هر بازیکنی دوست دارد در این تیم باشد. حتی من که کاپیتان تیم ملی هستم و در اوساسونای اسپانیا بازی کرده‌ام.
میرشاد ماجدی پس از قهرمانی استقلال در لیگ برتر و شکست برابر داماش در آخرین مسابقه اظهار داشت: این تیم استقلال است و هر بازیکنی که در این تیم بازی می‌کند باید جایگاهش را بداند. کسی در بازی امروز کم کاری نکرد اما شکست همیشه برای ما تلخ است.

به گزارش فارس،وی در خصوص عدم مذاکره با بازیکنان و مبهم بودن وضعیت امیر قلعه‌نویی خاطرنشان کرد: قلعه‌نویی هنوز تصمیم قطعی نگرفته و می‌گوید هنوز وضعیتم مشخص نیست. اما من احساس می‌کنم که وی در استقلال می‌ماند. قلعه‌نویی بازیکنانی که مدنظرش است را مشخص خواهد کرد تا با جذب آنها و تقویت تیم تا فینال لیگ قهرمانان آسیا پیش برود.

سرپرست تیم فوتبال استقلال در مورد مشکلات مالی این تیم عنوان کرد: اگر ادعا داریم که فوتبال ما حرفه‌ای است، ابتدا باید مسائل مالی را حل کنیم. ما در فصلی که گذشت با حداقل‌ها به حداکثر‌ها رسیدیم اما اگر پول نباشد بازیکنان حق دارند ناراحت شوند.

وی افزود: خیلی مواقع بازیکنان به خاطر قلعه‌نویی و مردم بازی کردند. سال آینده هم اگر قرار باشد وضعیت این گونه بماند نمی‌توان تیم را جمع کرد. به هر حال آرزو می‌کنم امیر قلعه‌نویی در استقلال بماند و تا فینال لیگ برتر آسیا پیش برود.

ماجدی در مورد عدم حضورش در جشن قهرمانی استقلال گفت: من سرپرست تیم هستم و مسیرم با سرمربی استقلال مشترک است. نظرم این است که قلعه‌نویی از شکست امروز ناراحت بود اما با این حال اگر وی در جشن شرکت می‌کرد من هم می‌آمدم.
فرزاد حاتمی پس از قهرمانی استقلال در این باره گفت: دوست داشتم تا ببریم و قهرمان شویم. به هر حال حیف شد که پیروز نشدیم و از این بابت شرمنده‌ایم.

به گزارش ایسنا،‌ او در ادامه و در پاسخ به سوالی درباره‌ی آینده اش در استقلال، اظهار کرد: قراردادم دوساله است اما مواردی در قرارداد وجود دارد که می‌توان تمدید نکرد.

مهاجم استقلال در پایان با ابراز خرسندی از قهرمانی استقلال، افزود: خوشحالیم از اینکه استقلال که چندین سال بود قهرمان نشده بود، امسال بار دیگر قهرمان شد.
سید ایمان موسوی پس از قهرمانی استقلال در این باره گفت: قهرمانی خیلی لذت بخش است و خوشحالم که قهرمان شدیم. آنرا به هواداران استقلال تقدیم می‌کنم.

به گزارش ایسنا ، او در پاسخ به اینکه چقدر در نیم فصل دوم برای استقلال موثر بودی، اظهار کرد: خدارا شکر خوب بودم و از خودم راضی هستم.

مهاجم استقلال در پایان درباره‌ی شانس قهرمانی استقلال صحبت کرد و افزود: به هواداران می‌گویم در آسیا هم موفق می‌شویم و صد در صد قهرمان آسیا می‌شویم.

دانلود خلــــــــــــاصه بازی و گلــــــهای بازی اســــــــتقلال و داماش
دسته بندی : پیکس نیوز،  بازیکنان استقلال، 
تگ ها : استقلال - داماش، دانلود گلهای بازی استقلال - داماش، اخبار بازی استقلال - داماش، دانلود خلاصه بازی استقلال - داماش، دانلود بازی استقلال - داماش، حواشی بازی استقلال - داماش، حواشی استقلال - داماش،
ارسال شده توسط آدمین


عکس ها و مطالب دیدنی دیگر را از دست ندهید !
آرشیو مطالب
× گلچین اینترنت ×
امکانات جانبی
// setTimeout(function () { // GetMihanBlogShowAds(); // }, 1000);