تبلیغات
گالری عکس Photo Gallery - قسمت آخر عمر گل لاله - خلاصه قسمت آخر سریال عمر گل لاله
گالری عکس Photo Gallery
جدیدترین عکسهای بازیگران ایرانی و خارجی و عکسهای دیدنی دیگر


در قسمت های آخر سریال عمر گل لاله شخصیت های زیادی به سریال اضافه می شوند و لاله در کمال ناباوری می میرد و چنار با خواهر لاله دوست می شود و به او پیشنهاد ازدواج می دهد . ضمن اینکه با دختران زیادی هم رابطه دارد . بعد از مدتی لاله تصادف می کنه دکتر میگوید باید یا جان بچه رو نجات بدن یا لاله را . چنار میگوید لاله را میخواهم دکتر . اما در حین عمل مجبور میشوند بچه را نجات بدن و لاله میره تو کما و بعد میره به دیار باقی، بچه دختره و اسمش رو به یاد مادرش لاله می گذارند که توسط توپراک مواظبت میشه .

عکس قسمت آخر عمر گل لاله

وقتی لاله میره به دیار باقی ، چنار مجبور می شه خودش بچه رو بزرگ کنه . بعد که حسابی از دست بچه کلافه شد ، پیش خودش گفت چیکار کنم ، چیکار نکنم ؟ در این حین دختر دیگه ای به داستان وارد می شه به نام توپراک که اون هم عاشق چناره و یشیم و توپراک سر چنار با هم رقابت جانانه ای دارن که بالاخره توپراک موفق میشه چنار رو از دست صغری خانوم قصه ما ، یعنی یشیم ، بقاپد .

بعععله ، بالاخره چنار خان با خانم توپراک ازدواج می کنه ولی گویا ازدواجشون زیاد دوام نمیاره و بالاخره صغری خانوم قصه ما ، یعنی یشیم ، به آرزوش که ازدواج با چنار هست می رسه و تا آخر عمرش رو نمیدونم ، ولی تا قسمت آخر با هم به خوبی و خوشی زندگی میکنن .
دسته بندی : داستان سریالــــها، 
تگ ها : قسمت آخر عمر گل لاله، خلاصه قسمت آخر عمر گل لاله، خلاصه داستان قسمت آخر عمر گل لاله، داستان قسمت آخر عمر گل لاله، جریان قسمت آخر عمر گل لاله، قسمت آخر عمر گل لاله چی میشه؟، قسمت آخر عمر گل لاله دانلود،
ارسال شده توسط آدمین


عکس ها و مطالب دیدنی دیگر را از دست ندهید !
آرشیو مطالب
× گلچین اینترنت ×
امکانات جانبی
// setTimeout(function () { // GetMihanBlogShowAds(); // }, 1000);