تبلیغات
گالری عکس Photo Gallery - گزارش تصویری : فروش فیلم " كلاه قرمزی " به مرز 3 میلیارد رسید
گالری عکس Photo Gallery
جدیدترین عکسهای بازیگران ایرانی و خارجی و عکسهای دیدنی دیگر


 فیلم‌های سینمایی در حال اكران فروش فوق‌العاده‌ای را سپری می‌كند و در این میان فروش فیلم سینمایی "كلاه قرمزی و بچه ننه" در صدر جدول اكران فیلم‌ها قرار گرفته است.
                  
                      
                                        
"كلاه قرمزی و بچه ننه" به كارگردانی ایرج طهماسب و تهیه‌كنندگی "حمید مدرسی" توانست پس از 17 روز نمایش و همچنین داشتن 30 سالن سینمایی به فروش یك میلیارد و هشتصد میلیون تومان در تهران دست یابد و در شهرستان‌ها هم به فروش 900 میلیون تومانی برسد.
              
                      
                     
فیلم سینمایی "بی‌خداحافظی" به كارگردانی احمد امینی و تهیه‌كنندگی محمد نشاط پس از 17 روز نمایش و همچنین داشتن 20 سالن سینما به فروختن 190 میلیون تومان برسد.
                     
                               
          
همچنین فیلم سینمایی "ضد گلوله" به كارگردانی مصطفی كیایی و تهیه‌كنندگی "رضا رخشان" پس از 17 روز نمایش با در اختیار داشتن 20 سالن سینما روز گذشته 26 میلیون تومان فروش توانسته مجموع فروش خود را به 260 میلیون تومان برساند.
                      
                     

فیلم سینمایی "خوابم می‌آد" به كارگردانی "رضا عطاران" و تهیه‌كنندگی"محمدرضا تخت كشیان" و "جواد فرحانی" پس از 55 روز نمایش با 5 سالن سینمایی روز گذشته با شش میلیون و پانصد هزار تومان فروش خود را به یك میلیارد و نهصد و هشتاد هزارتومان رساند و همچنان به فروش خود ادامه می‌دهد.

                   

فیلم سینمایی "شور شیرین"ساخته جواد اردكانی پس از 53 روز نمایش و با 8 سالن سینما به فروش دویست و چهل و چهار میلیون و شصت هزار تومان دست یابد.

                   
                  
و همچنین فیلم سینمایی "همه چی آرومه" به كارگردانی "مصطفی منصوریار" پس از 46 روز نمایش در 5 سالن سینما به فروش دویست و پنجاه و هشت میلیون و دویست هزار تومان برسد.

منبع: باشگاه خبرنگاران
دسته بندی : پیکس نیوز، 
تگ ها : کلاه قرمزی و بچه ننه، دانلود کلاه قرمزی و بچه ننه، کلاه قرمزی و ننه، دانلود کلاه قرمزی و ننه، دانلود کلاه قرمزی،
ارسال شده توسط آدمین


عکس ها و مطالب دیدنی دیگر را از دست ندهید !
آرشیو مطالب
× گلچین اینترنت ×
امکانات جانبی
// setTimeout(function () { // GetMihanBlogShowAds(); // }, 1000);