تبلیغات
گالری عکس Photo Gallery - کانال تی وی پرشیا وان
گالری عکس Photo Gallery
جدیدترین عکسهای بازیگران ایرانی و خارجی و عکسهای دیدنی دیگر
عکس تاتیانا در تی وی پرشیا

TV PERSIA

این شبکه یک شبکه فارسی زبان می‌باشد که اکثر برنامه‌های آن آهنگ و شوهای تلویزیونی است که ابتدا با نام نیو مکس تی وی فعالیت میکرد اما پس از مدت کوتاهی به تی وی پرشیا تغییر نام داد.
کیفیت تصویری این شبکه نیز در میان دیگر شبکه‌های فارسی بی نظیر می‌باشد به طوری که بعد از PMC این شبکه با کیفیت تصویر 3.8 مگابایت در رتبه دوم در میان شبکه های فارسی زبان قرار دارد ولی از لحاظ صدا با کیفیت 260 کیلو بایت در رتبه اول است.


مدیران تلویزیون تی وی پرشیا از راست: وحید امینی، خشایار غیاثی
و شاهین رحیمی

مرکز این شبکه در کشورآلمان و در شهر کلن می باشد و مدیریت این شبکه بر عهده دکترخشایار غیاثی می‌باشد.اما دراصل این شبکه متعلق به چهار شریک است که همگی در کار برگزاری کنسرت در اروپا و دبی فعالیت میکنند.واز جمله این چهار شریک یکی همین آقای غیاسی و دیگری آقای اخوان (پدر نوید و امیدخواننده)هستند.


اطلاعات و پذیرش تی وی پرشیا

البته به نکته ای که اینجا باید به آن اشاره کرداین است که تمامی شبکه های موزیک فارسی
بدون استثنا برای تامین مالی و تبلیغ برای کنسرت خوانندگان لسانجلسی وکسب پول بیشتر از این راه تاسیس میشوند .

عکس تاتیانا در تی وی پرشیا


” نگی ” مجری تی وی پرشیا که از طرف مدیران
تلویزیون لقب “چهره تی وی پرشیا” گرفته.

به عنوان مثال تی وی پرشیا همیشه با خوانندگانی مثل افشین -هنگامه- ستار-نویدو امید- کامران وهومن و چند خواننده دیگر برای کنسرت قرارداد می بندد و اگر دقت کرده باشید پیشتر آهنگ های همین ها رو پخش میکنند ودر سمت دیگه شبخیز وامیر قاسمی هم خوانندگان ثابت خودشون رو دارند.و خواننده ای که با یکی از این شبکه ها نباشه از قافله عقب می مونه به عنوان مثال گوگوش که با هیچکدام از این شبکه ها رابطه خوبی نداره!! البته این رو نمی دونم که چرا تازگی فارسی 1 فقط از گوگوش آهنگ پخش میکنه!!؟


عکس تاتیانا در تی وی پرشیا


کامران وهومن در استدیو تی وی پرشیا

پس باید به این موضوع اگاه باشیم که هیچ کدوم از این شبکه ها برای رضای خدا و خدمت به مردم تاسیس نشدن و اساساچیزی هم از برنامه سازی نمی دانند و حتی برنامه ای هم برای ارتقا و بهبود کارشون ندارند.وتمام کارشون خلاصه می شه در پخش آهنگ های تکراری و تبلیغ کنسرت!!
اما به هر حال در این آشفته بازار بعضی از این شبکه ها قابل تحمل تر هستند وتی وی پرشیا یکی از همین شبکه ها ست که نسبتا حرفه ای عمل می کند و با برگزاری مسابقه
next persian star که جوانان ایرانی را با رویای خواننده شدن به دبی می کشاند و توانسته بینندگانی را برای خود دست و پا کند.
همان طور که در بالا اشاره شد مرکز این شبکه در شهر کلن و منطقه هورت قرار دارد.منطقه یا شهرک هورت یکی از دو محل بزرگ رسانه ای کلن است که بخش چشمگیری از تلویزیون ها و شرکت های تولید فیلم در آنجا دفتر و استودیو دارند.
ساختمان نسبتا بزرگ و زیبای تی وی پرشیا با استودیوی بزرگ به همراه جایگاه مخصوص تماشاگران، سالن کنفرانس، بخش پذیرش و اطلاعات و اتاق های متعدد کارکنان همه نشان از یک کار حرفه ای تر است .
بر خلاف دیگر شبکه ها ی فارسی که یک اتاق ویک دوربین به عنوان دفتر و استدیو شبکه می باشد!!
خشایار غیاثی تا کنون چندین بار تاکید کرده که قصد دارد به زودی شبکه دیگری را که مختص پخش فیلم وسریال است را افتتاح کند.ودر این راستا حتی نام شبکه را هم به تی وی پرشیا وان تغییر داده اما تا کنون درباره جزئیات و تاریخ راه اندازی آن صحبتی نکرده است .عکس ها و مطالب دیدنی دیگر را از دست ندهید !
آرشیو مطالب
× گلچین اینترنت ×
امکانات جانبی
// setTimeout(function () { // GetMihanBlogShowAds(); // }, 1000);