تبلیغات
گالری عکس Photo Gallery - نوای رودبار
گالری عکس Photo Gallery
جدیدترین عکسهای بازیگران ایرانی و خارجی و عکسهای دیدنی دیگر


با ولایت زنده ایم تا زنده ایم رزمنده ایم
ارسال در تاریخ یكشنبه 18 دی 1390 توسط گروه نویسندگان

امام خمینی (ره) و امام خامنه ای

با سلام-بینندگان عزیز لطفا نظرات خود را در این پست بگزارید تا تمام بینندگان با نظرات یكدیگر آشنا شوند امید است این نظرات در جهت آشنایی بیشتر عزیزان با دیدگاههای یكدیگر باشد

20 نظر
نماینده های پیشین شهرستان رودبار استان گیلان
ارسال در تاریخ شنبه 7 آبان 1390 توسط گروه نویسندگان
سلم میرزاپور كلشتری(دوره ی اول و دوم)-سید ابولحسن مخزن موسوی(دوم)-فرامرز گلشنی(چهارم و پنجم)-مرحوم سلیم مرعشی(ششم)-عطاءاله حكیمی(هفتم)-صمد مرعشی(هشتم)-.....؟؟

6 نظر
فرق عدم احراز و رد صلاحیت
ارسال در تاریخ سه شنبه 4 بهمن 1390 توسط گروه نویسندگان

برخی از كاندیداها صلاحیت شان توسط هیات های اجرایی احراز نمی شود و برخی دیگر رد صلاحیت می شوند متاسفانه در اذهان عمومی فرق این دو مقوله بدرستی دانسته نمی شود و عموما به همه این موارد رد صلاحیت اطلاق می شود. در صورتیكه این دو ، دو مقوله كاملا جدا از هم هستند.

عدم احراز

كاندیداهایی كه در محل تولد و یا حوزه ای كه ثبت نام كرده اند چندان معروف نیستند و در تحقیقات به عمل آمده از رفتار و كردار و عقایدش به درستی اطلاعاتی بدست نمی آید و هیات های اجرایی نمی توانند صلاحیت وی را از جنبه های مختلف احراز نمایند، لذا با اعلام عدم احراز در حقیقت به عهده كاندیدا گذاشته می شود كه با ارایه مدارك و شواهد مستدل صلاحیت خود را به هیات نظارت ثابت نماید. اینگونه افراد چه بسیا كه افراد بسیار با صلاحیت و معتقد و مقید باشند و نباید آنها را به عنوان افرادی كه صلاحیت كاندیداتوری ندارند، به حساب آورد .

عدم صلاحیت

عدم صلاحیت در مورد افرادی اطلاق می شود كه با استعلام از مراجع چهار گانه مواردی در موردشان كشف می شود كه به موجب قانون نمی توانند كاندیدا شوند و لذا بصورت محرمانه هیات های اجرایی یا نظارت موارد و یا مورد بخصوص قانونی را كه موجب رد صلاحیتش شده را به وی ابلاغ می نمایند. هر چند كه كاندیداهای رد صلاحیت شده می توانند در مهلت مقرر نسبت به عدم تایید صلاحیت خود اعتراض نمایند و اگر اشتباهی در موردشان شده باشد، در بازبینی پرونده تصحیح می گردد ولی باید دانست كه همیشه رد صلاحیت ها با توجه به مواردی كه صریحا در قانون ذكر شده، صورت می گیرد .

افرادی كه پرونده محكومیت قضایی موثر دارند كه آنها را از كاندیداتوری منع می كند، افرادی كه زمین خواری كرده اند، نسبت به اصول اسلام و انقلاب و ولایت فقیه التزام عملی ندارند، افرادی كه مدرك فروشی كرده اند و افرادی كه با عملكرد نامناسب خود سبب بروز برخی مسائل و تشویش اذهان عمومی شده اند و...نسبت به مسوولان دروغ و تهمت و افترا می بندند، طبیعی است كه صلاحیت شان مورد تایید قرار نگیرد .نظر بدهید
آخرین خبرها از رد صلاحیت ها در استان گیلان
ارسال در تاریخ دوشنبه 3 بهمن 1390 توسط گروه نویسندگان
از سوی هیات های نظارت شورای نگهبان ؛
آخرین خبرها از رد صلاحیت ها در استان گیلان              
شمال نیوز: اختصاصی شمال نیوز / آخرین اخبار و شنیده های شمال نیوز از رد صلاحیت کاندیداهای نهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه های انتخابیه استان گیلان بشرح زیر است:

***شهرستان رشت/ آقایان مهندس روح ا...قهرمانی چابک سفیر ایران در کویت واستاندار سابق گیلان،دکتر صادق زاده نماینده دوره هفتم مردم رشت در مجلس،دکتر نصرتی راد نماینده سابق مردم رشت در مجلس وهمچنین معاون سابق استاندار گیلان،شاه کویی،مهندس ناصر امینی مدیرعامل سابق آب وفاضلاب گیلان از جمله رد صلاحیت شدگان هستند.

***شهرستان لنگرود/مهندس مهرداد لاهوتی نماینده دوره هشتم مجلس شورای اسلامی ومحمد علی حیدری نماینده دوره هفتم لنگرود در مجلس رد صلاحیت شدند.

شهرستان لاهیجان/ابوذرندیمی که پیش از این از سوی هیات اجرایی رد صلاحیت شده بود تایید صلاحیت گردیدومهدی قربانی فرزند آیت ا...قربانی وسارنگ ردصلاحیت شدند.

شهرستان رودسر/قاسم خانی مدیر سابق آموزش وپرورش رودسرکه پیش از این از سوی هیات اجرایی تایید صلاحیت شده بود از سوی هیات نظارت عدم احراز صلاحیت خورد.

شهرستان آستانه/مهندس مهدی صادق نماینده مردم آستانه دردوره هشتم مجلس که پیش از این از سوی هیات اجرایی رد صلاحیت گردیده بود از سوی هیات نظارت تایید صلاحیت شد وآقایان دقیقی نماینده دوره هفتم،شاخصی ازنمایندگان ادوار گذشته وهمچنین ودکتر نادررسولی رد صلاحیت شدند وعلیرضا غلامی فرماندار سابق لنگرود عدم احراز صلاحیت خورد .

شهرستان صومعه سرا/مهندس خصوصی از کاندیداهای مطرح رد صلاحیت شد.

شهرستان رودبار/حکیمی نماینده دوره هفتم که پیش از این در هیات اجرایی رد صلاحیت گردیده بود از سوی هیات نظارت تایید صلاحیت شد ومرعشی نماینده دوره هشتم در مجلس رد صلاحیت وهمچنین گلشنی نماینده ادوار گذشته وگودرزوند رد صلاحیت گردیدند.

شهرستان تالش/حق جو و یوسفی رد صلاحیت گردیدند.

شهرستان فومن/میرزایی نماینده دوره هشتم در مجلس رد صلاحیت شد.

شهرستان انزلی/هادی حق شناس نماینده دوره هفتم در مجلس رد صلاحیت شد.

شهرستان آستارا/دلق پوش نماینده دوره هشتم وهمچنین مرحبا نماینده دوره هفتم آستارا در مجلس رد صلاحیت شدند.

از نکات جالب توجه اینکه در بین رد صلاحیت شد گان نام نمایندگان مردم شهرستان های لنگرود،فومن،رودبار وآستارا در دوره هشتم مجلس وبرخی نمایندگان ادوار گذشته مجلس وهمچنین استاندار سابق گیلان وسفیر جمهوری اسلامی ایران در کویت به چشم می خورد.
 
منبع : شمال نیوزیک نظر
آخرین شنیده ها از رودبار-اخبار داغ
ارسال در تاریخ دوشنبه 3 بهمن 1390 توسط گروه نویسندگان
نوای رودبار- آخرین شنیده ها از رودبار از تایید صلاحیت آقایان : خسرو قربانی ، رضا اكبرزاده  عطاءالله حكیمی و مرشدی حكایت می كند البته چند تن از جمله ضرغام مهرگانفرد نیز عدم احراز صلاحیت شده اند-خبرهای تكمیلی در ساعات آینده به سمع و نظر شما خواهد رسید

نظر بدهید
اطلاعیه شماره یك هیات مركزی نظارت بر انتخابات
ارسال در تاریخ یكشنبه 2 بهمن 1390 توسط گروه نویسندگان

اطلاعیه شماره یك هیات مركزی نظارت بر انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی

هیات مركزی نظارت بر انتخابات ، طی اطلاعیه ای ، زمان دریافت شكایات داوطلبان معترض به نظر هیاتهای نظارت استانی را اعلام كرد.
به گزارش اداره كل روابط عمومی شورای نگهبان در این اطلاعیه  آمده است :

به اطلاع آن عده از داوطلبان محترم نمایندگی نهمین دوره مجلس شورای اسلامی كه براساس نظر هیأت‌های نظارت استانی، صلاحیت آنها مورد تأیید واقع نشده است، می رساند:

به استناد تبصره های 2و3 ماده 52 قانون انتخابات و بر طبق ماده 34 آئین اجرائی آن، حداكثر ظرف مدت 24 ساعت از تاریخ ابلاغ فرماندار یا بخشدار مركز حوزه انتخابیه می توانند شكایات خود را در تهران به نشانی خیابان انقلاب، خیابان حافظ، پائین تر از تالار وحدت، ورزشگاه شهید حیدرنیا از ساعت 8 صبح تا ساعت 16 و در استانها به دفاتر نظارت و بازرسی بر انتخابات شورای نگهبان، ارائه و رسید دریافت نمایند.یک نظر
مرحله دوم رسیدگی به شکایت داوطلبان رد صلاحیت شده
ارسال در تاریخ جمعه 30 دی 1390 توسط گروه نویسندگان

دوم بهمن، مرحله دوم رسیدگی به شکایت داوطلبان رد صلاحیت شده

جانشین رییس ستاد انتخابات کشور گفت: مرحله دوم شکایت داوطلبان رد صلاحیت شده نهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از دوم بهمن ماه آغاز می شود.

حسنعلی نوری گفت: نتایج مرحله اول رسیدگی به شکایت داوطلبان رد صلاحیت شده ، اول بهمن ماه از سوی هیات های نظارت به حوزه های انتخابیه سراسر کشور اعلام می شود.

وی اظهارداشت: هیات های اجرایی در مرحله اول صلاحیت داوطلبان نمایندگی مجلس نهم را بررسی کردند که پس از اعلام نتایج به صورت محرمانه، داوطلبان رد صلاحیت شده از 20 دی ماه به مدت چهار روز فرصت شکایت داشتند.

وی یادآور شد: نتایج رسیدگی به این شکایت ها تا اول بهمن ماه به آنها اعلام می شود.

جانشین رییس ستاد انتخابات کشور ادامه داد: پس از اعلام نتایج، داوطلبان رد صلاحیت شده از دوم تا 21 بهمن ماه می توانند اعتراض خود را به شورای نگهبان و هیات های نظارت اعلام کنند.

انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی دوازدهم اسفندماه سال جاری در سراسر کشور برگزار می شود.

همزمان با انتخابات مجلس، سومین انتخابات میان دوره ای چهارمین مجلس خبرگان رهبری در استان های خراسان رضوی و کردستان برگزار می شود.


عکس ها و مطالب دیدنی دیگر را از دست ندهید !
آرشیو مطالب
× گلچین اینترنت ×
امکانات جانبی
// setTimeout(function () { // GetMihanBlogShowAds(); // }, 1000);